Menu Zamknij

Zabawa taneczna w stylu PRL-u

12 lutego, na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Kolbuszowej wzięliśmy udział w zabawie tanecznej w duchu PRL. Przenieśliśmy się w czasie dzięki klimatycznej muzyce, kolorowym dekoracjom oraz charakterystycznym strojom. Oczywiście nie zabrakło jednych z najważniejszych elementów PRL – kartek, po które uczestnicy ustawiali się w kolejkach. Organizatorzy przygotowali świetne zabawy, konkursy oraz quiz wiedzy na temat PRL-u. Była to okazja aby starsze pokolenie przypomniało sobie niektóre fakty z historii a młodsze pokolenie zobaczyło jak wyglądało życie w czasach PRL oraz jak bawili się ich rodzice i dziadkowie na prywatkach. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy pomysłu oraz świetnej organizacji imprezy.