Zima to czas wyciszenia, bliskości i uważności na siebie nawzajem. Podczas zajęć rozmawialiśmy o oznakach zimy – śniegu, mrozie i ciepłych ubraniach, które pomagają nam się ogrzać.
Podczas zajęć realizowaliśmy cele porannego kręgu:
integrację i budowanie poczucia wspólnoty w grupie
orientację w czasie – utrwalanie pory roku, dnia tygodnia i miesiąca
stymulację zmysłów poprzez rozmowę, muzykę i elementy zimowej tematyki
wprowadzenie spokojnej, bezpiecznej atmosfery.