Menu Zamknij

NOWOROCZNE SPOTKANIE Z KOLĘDĄ

W Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim odbyło się noworoczne spotkanie z kolędą. Wydarzenie miało wyjątkowo ciepły i uroczysty charakter, a jego ważnym punktem były jasełka przygotowane przez Naszych uczestników. Program artystyczny został nagrodzony gromkimi brawami i uznaniem zaproszonych gości.

🎶Spotkanie było również okazją do wspólnego kolędowania oraz podtrzymywania bożonarodzeniowych tradycji. W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście, w tym Maria Gnap z Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, reprezentująca Teresa Kubas-Hul Wojewoda Podkarpacki. Podczas spotkania uczestnicy wraz z rodzicami mieli możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć, otrzymali również piękne kalendarze oraz albumy na zdjęcia. Dziękujemy Nadleśnictwo Głogów, Lasy Państwowe za ufundowanie prezentów. Dziękujemy burmistrzowi Głogowa Małopolskiego Tomasz Skoczylas za obecność oraz wszystkim przybyłym gościom za życzliwość, otwarte serca oraz wspieranie naszych działań na rzecz drugiego człowieka.

Wydarzenie miało ciepły, rodzinny charakter i stało się piękną okazją do wspólnego kolędowania, integracji oraz podtrzymywania świątecznych tradycji.