Ależ to była zabawa! Mnóstwo uśmiechów, tańców, kolorowych strojów i świetnej muzyki — karnawałowa impreza w ŚDS w Woliczce dostarczyła nam ogrom pozytywnej energii! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i cudowną atmosferę. Takie chwile zostają w pamięci na długo!